KUUN HAKKINDA

KUUN, “ zamansız stil “ felsefesinden yola çıkarak hayata geçmiş bir basic ürün markasıdır.

Amacımız çevreye duyarlı, hijyenik,en iyi kalite koton kumaşlarla en iyi kalıpları bir araya getirerek uygun fiyatlı klasik basic ürünleri üretmek ve dürüst ve güvenilir hizmet sağlamak. Basic denince ilk akla gelen marka olmayı hedefliyoruz.

Ürünlerimizin tamamı Türk malı olup hepsinde en kaliteli koton kumaşlar kullanılmaktadır.

Kadın erkek herkese ve her yaşa hitap ediyoruz. Herkesin gerek iş gerek özel hayatında her mevsim kullanabileceği basic ürünler üretiyoruz.

İşimizi ciddiye alıyoruz, ulaşılabilir ve samimi olmak istiyoruz.

Tüketicilerimizin hiçbir zaman modası geçmeyecek, basic parçalardan oluşan kapsül gardrop oluşturmasına yardım ediyoruz. Kapsül gardrop, az tüketimi, sadeleşmeyi, vakitten tasarruf etmeyi ve daha az bağımlı olmayı sağlıyor. Ürünlerimiz tüketicilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve her daim şık olmalarını sağlayacak joker parçalardır.

Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özelliğimiz ise çevre duyarlılığımız. Herkesin günlük hayatında benimseyebileceği kolay alışkanlıklarla doğaya fayda sağlayabileceği düşüncesindeyiz. Bu yüzden ürünlerimizde sadece baskı etiket kullanıyoruz. Ambalajlarımız geri dönüşümlü kağıttan.Bez poşet kullanımını özendirmeyi ve çevre dostu yaşam alışkanlıklarının yaygınlaşmasını amaçlıyoruz.